Watchdog Notifier (7.x-2.6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Month
nl: Maand

en: Other
nl: Andere

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Hour
nl: Uur

en: Notice
nl: Mededeling

en: Minutes
nl: Minuten

en: Last Run
nl: Laatste uitvoering

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch
