Watchdog Notifier (7.x-2.6) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Month
ug: ئاي

en: Other
ug: باشقا

en: Anonymous
ug: نامسىز
