Watchdog Notifier (7.x-2.7) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Updated
ar: التحديث

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Warning
ar: تحذير

en: Month
ar: بالشهر

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Hour
ar: الساعة

en: Notice
ar: إعلام

en: Debug
ar: تنقيح

en: Emergency
ar: حالة طارئة

en: Alert
ar: تنبيه

en: Critical
ar: حرج
