Watchdog Notifier (7.x-2.7) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Warning
be: Увага

en: Month
be: Месяц

en: Other
be: Іншыя

en: Anonymous
be: Ананім

en: Hour
be: Гадзіна

en: Notice
be: Паведамленне

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
