Watchdog Notifier (7.x-2.7) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Month
bg: Месец

en: Other
bg: Други

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Minutes
bg: Минути

en: Watchlist
bg: Списък за наблюдение
