Watchdog Notifier (7.x-2.7) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Updated
is: Uppfært

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Created
is: Stofnað

en: Warning
is: Viðvörun

en: Month
is: Mánuður

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Hour
is: Klukkustund

en: Notice
is: Tilkynning

en: Delivery Method
is: Sendingarmáti
