Watchdog Notifier (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Month
ne: महिना

en: Anonymous
ne: अज्ञात
