Watchdog Notifier (7.x-2.7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Month
ps: میاشت

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Hour
ps: ګړی

en: Alert
ps: خبراوى
