Watchdog Notifier (7.x-2.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Warning
ro: Avertizare

en: Month
ro: Lună

en: Other
ro: Altele

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Hour
ro: Oră

en: Notice
ro: Notificare

en: Emergency
ro: Urgență

en: Alert
ro: Alertă

en: Critical
ro: Critic
