Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Limit
ta: எல்லை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
