Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Messages
th: ข้อความ

en: Limit
th: จำกัด

en: Examples
th: ตัวอย่าง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
