Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Development
es: Desarrollo

en: Location
es: Ubicación

en: Configuration
es: Configuración

en: Messages
es: Mensajes

en: Limit
es: Límite

en: Examples
es: Ejemplos

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
