Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
gd: Post-d

en: Development
gd: Leasachadh

en: Location
gd: Ionad

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: Messages
gd: Teachdaireachdan

en: Limit
gd: Crìoch
