Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Location
gl: Localización

en: Configuration
gl: Configuración

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Limit
gl: Límite

en: Examples
gl: Exemplos

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
