Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
