Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Development
hi: उद्विकास

en: Location
hi: स्थान

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Messages
hi: संदेश

en: Limit
hi: सीमा

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
