Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Location
ku: شوێن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
