Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: Location
sl: Mesto

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
