Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
