Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Development
ar: التطوير

en: Location
ar: الموضع

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Messages
ar: الرسائل

en: Limit
ar: حد

en: Examples
ar: أمثلة

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
