Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Development
bg: Разработка

en: Location
bg: Местоположение

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Messages
bg: Съобщения
