Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Limit
el: Όριο

en: Period
el: Περίοδος

en: Examples
el: Παραδείγματα

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
