Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Development
ja: 開発

en: Location
ja: 場所

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Messages
ja: メッセージ

en: Limit
ja: 制限

en: Period
ja: 期間

en: Examples
ja: 例

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
