Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Messages
ka: შეტყობინებები
