Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Development
ne: विकास

en: Location
ne: स्थान

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Examples
ne: उदाहरण
