Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Location
nl: Locatie

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Messages
nl: Berichten

en: Limit
nl: Limiet

en: Period
nl: Punt

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
