Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Development
oc: Desvolopament

en: Location
oc: Emplaçament

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Messages
oc: Messatges

en: Period
oc: Periòde

en: Examples
oc: Exemples

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
