Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Development
vi: Phát triển

en: Location
vi: Vị trí

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Messages
vi: Thông báo

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Examples
vi: Ví dụ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
