Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Development
et: Arendus

en: Location
et: Asukoht

en: Configuration
et: Seadistus

en: Messages
et: Sõnumid

en: Limit
et: Limiit

en: Period
et: Ajavahemik

en: Examples
et: Näited

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
