Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Development
he: פיתוח

en: Location
he: מיקום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Messages
he: מסרים

en: Limit
he: גבול

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
