Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Uses
hy: Օգտագործում
