Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Location
it: Posizione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Messages
it: Messaggi

en: Limit
it: Limite

en: Period
it: Punto

en: Examples
it: Esempi

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
