Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Location
jv: Lokasi

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Period
jv: Periode

en: Examples
jv: Contoné

en: About
jv: Ngenani
