Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
