Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Location
pl: Położenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Period
pl: Okres

en: Examples
pl: Przykłady

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
