Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Location
fa: مکان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Limit
fa: محدوده

en: Period
fa: دوره

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
