Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Location
ro: Locaţia

en: Configuration
ro: Configurație

en: Messages
ro: Mesaje

en: Limit
ro: Limită

en: Examples
ro: Exemple

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
