Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Development
tr: Geliştirme

en: Location
tr: Konum

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Messages
tr: İletiler

en: Limit
tr: Sınır

en: Period
tr: Nokta

en: Examples
tr: Örnekler

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
