Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Development
be: Распрацоўка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
