Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Location
bn: অবস্থান

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
