Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Development
eu: Garapena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Messages
eu: Mezuak

en: Limit
eu: Muga

en: Examples
eu: Adibideak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
