Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
