Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Location
az: Məkan

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Messages
az: Mesajlar

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
