Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Location
ca: Localització

en: Configuration
ca: Configuració

en: Messages
ca: Missatges

en: Limit
ca: Límit

en: Period
ca: Punt

en: E-mail subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Examples
ca: Exemples

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
