Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Location
cs: Místo

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Messages
cs: Zprávy

en: E-mail subject
cs: Předmět emailu.

en: Examples
cs: Příklady

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Sender e-mail
cs: E-mail odesílatele
