Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Location
hr: Lokacija

en: Configuration
hr: Postavke

en: Messages
hr: Poruke

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Period
hr: Točka

en: E-mail subject
hr: Naslov e-mail poruke

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
