Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Location
pt: Localização

en: Configuration
pt: Configuração

en: Messages
pt: Mensagens

en: Limit
pt: Limite

en: Period
pt: Ponto final

en: E-mail subject
pt: Assunto do email

en: Examples
pt: Exemplos

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Sender e-mail
pt: Email do remetente

en: A period of time (in hours) to report about.
pt: Um período de tempo (em horas) sobre o qual relatar.

en: Recipient e-mail
pt: E-mail do destinatário

en: E-mail report subject.
pt: Assunto do relatório por e-mail.
