Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Location
ru: Место

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Messages
ru: Сообщения

en: Limit
ru: Предел

en: Period
ru: Период

en: E-mail subject
ru: Тема письма

en: Examples
ru: Примеры

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Sender e-mail
ru: E-mail отправителя
