Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Messages
sk: Správy

en: E-mail subject
sk: Predmet e-mailu

en: Examples
sk: Príklady

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
