Watchdog Recurrent Errors Reporter (7.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Location
sv: Plats

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Limit
sv: Begränsning

en: E-mail subject
sv: Ämne för e-post

en: Examples
sv: Exempel

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Sender e-mail
sv: E-postadress för avsändare
